ANADOLU BAL-BÜRÜCEK NAR EKŞİSİ İLE YAPILAN RÖPORTAJIMIZ

ANADOLU BAL-BÜRÜCEK NAR EKŞİSİ İLE YAPILAN RÖPORTAJIMIZ

MAGNET İŞTAKİP: İşiniz ve firmanız hakkında bilgi verir misiniz?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): Gıda sektöründe köklü bir geçmişe sahip olup, doğadan sofraya ‘’Balın en doğal en halini’’ sunan bir firmayız. Çukurova’dan dünyaya açılan kalite kapısıyız. Arı ürünleri paketleme, nar ekşisi, pekmez ve yaşam destek grubu ürünlerinin üretimini ve satışını yapmaktayız.

MAGNET İŞTAKİP: İş takibi ve görevlendirme üzerine bugüne kadar şirketinizde nasıl bir yol izleniyordu?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): Var olan mail sistemi hotmail, webmail gibi güncel kullanımda olan programları kullanıyorduk. Bunlarla birlikte telefon ve sözlü iletişim halindeydik.

MAGNET İŞTAKİP: İşlerinizi takip ederken yaşadığınız sorunlar nelerdi?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): İşlerimizi takip ederken mail kaybı, verilen görevlerin zamanında yapılmaması, verilen görevlerin unutulması gibi birçok sorunlarla karşı karşıya kalıyorduk.

MAGNET İŞTAKİP: Magnet İştakip Sistemi ile nasıl tanıştınız ve hangi özellikleri sizi etkiledi?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): İnternet üzerinde sorunlarımıza çözüm arayışı içindeyken Magnet İştakip ile tanıştık. Magnet İştakip sayesinde artık iş öncesi süreci ve sonrası yapılan bütün çalışmaların takibini yapabilmekteyiz.

MAGNET İŞTAKİP: Magnet İştakibi şirketinize nasıl entegre ettiniz, en çok hangi özellikleri kullanıyorsunuz?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): Magnet İştakip programını iş atama, iş kontrolü, personel performansı grafik, raporlama ve iş hatırlatma özelliklerini kullanıyoruz.

MAGNET İŞTAKİP: Magnet İştakip firmanızda ki performansı ne kadar arttırmıştır, tahmini bir yüzde verir misiniz?
İBRAHİM EREN (Satın Alma ve Pazarlama Müdürü): Magnet İştakip programı ile iş performansımız önceden kullanmış olduğumuz mail telefon ve sözlü iletişime göre % 70 oranında artmıştır diyebiliriz. Emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

DSC00929

Bu yazıyı paylaş: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

İlgili Yazılar

Yorumlar Kapalı.